- Beschrijving
-
Meer informatie over E-Go Elektrisch S4 45km
E-GO S4 Rood
Twijfelt u al een tijdje over een elektrische scooter maar hield de prijs u tegen? Hak dan nu de knoop door, want onze nieuwe IVA E-GO S4 is zeer scherp geprijsd! De IVA E-GO S4 is een echte blikvanger op de weg met zijn moderne uitstraling. De elektrische scooter heeft een zeer eigentijds, sportief en hip ontwerp . De scooter is standaard voorzien van een krachtige Bosch motor (1440W) waarbij met gemak een maximale snelheid van 45 km/h (of 25 km/h)** behaald kan worden. De zeer wendbare E-GO S4 is ideaal geschikt voor zowel woon-werkverkeer als recreatief gebruik.
Weinig onderhoud
Het grote voordeel van elektrisch rijden zit hem in de motor. Omdat hij wordt aangedreven door elektriciteit, is het veel goedkoper rijden dan benzine. Ook is de motor aan minder slijtage onderhevig omdat er minder onderdelen aanwezig zijn.
Het enige onderhoud wat u nog aan de IVA E-GO S4 zult hebben, is eventueel slijtage aan remmen en banden. Dat scheelt in de kosten!
Uitgerust met LED verlichting aan de voorkant
Voorzien van uitneembare lithium-ion accu
Beschikt over een betrouwbare Bosch motor
Voorzien van uitklapbare voetsteunen voor een passagier
Optie voor een koffer (in kleur) voor meer opbergruimte
Duidelijk en helder LCD Dashboard
Standaard voorzien van alarm met afstandsbediening en Keyless driving
Aluminium-Titanium swingarm achter
Extra stevigheid en comfort
In plaats van een standaard achterbrug is de IVA E-GO S4 voorzien van een zeer sterke titanium swing-arm. Deze zorgt voor extra stevigheid en rijcomfort op het wegdek.
Uitneembare accu
De zeer krachtige uitneembare lithium-ion accu heeft een actieradius van maximaal 80 kilometer*. U laadt de accu in 4-6 uur op.
Beveiliging
De IVA E-GO S4 is standaard voorzien van een uitgebreid alarmsysteem. Met dit unieke alarmsysteem met afstandsbediening kunt u keyless opstappen en wegrijden.
*Schatting; de daadwerkelijke afstand die haalbaar is is afhankelijk van meerdere factoren zoals: staat van de accu(‘s), temperatuur, snelheid en rijstijl. **Om de actieradius zo lang mogelijk te houden kan de maximale snelheid minder worden wanneer de accu leger is.
- Extra informatie
-
Specificaties van de E-Go Elektrisch S4 45km
Merk E-Go Kleur scooter Matgrijs, Matzwart, Rood, Wit, Zwart Type of model S4 Gewicht (kg) 57 kg Actieradius 50-60 km Rem type Voor en achter schijfrem Wielmaat 10 Inch Type Scooter Bromscooter Soort scooter Stads scooter, Woon/werk scooter, Retro scooter Rijbewijs Categorie AM